Головна » 2018 » Лютий » 28 » Змагання з баскетболу
20:21
Змагання з баскетболу

Миттєвості спартакіади

Наступним етапом районної спартикіади Чижівської ОТГ став баскетбол.

15 лютого на базі нашої школи відбулися змагання серед юнаків Чижівської ЗОШ І-ІІІ ст., Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст .та Таращанської ЗОШ І-ІІ ст.

С.С. Будерацька, директор школи, привітала учасників та побажала успіхів кожному гравцю, перемог та найголовніше-уникнути травм.

Вчитель фізичного виховання В.І. Петришин оголосив розклад ігор та змагання розпочалися між командами юнаків Красилівки і Таращанки.

Двобій був напруженим і неспокійним. Спочатку гості вийшли вперед (4:0), за декілька хвилин господарі зрівнюють рахунок (4:4). На перерву команди йдуть з рахунком 6:4 на користь Таращанки.

У наступній грі відбулися значні заміни в нашій команді і ми взяли гру під контроль. Колективні командні дії наших гравців призвели до активних дій у нападі і ми вийшли вперед (10:6). У кінці матчу команда з Таращанки пішла на «штурм», але тільки скоротила рахунок (10:9).Перемогу святкувала наша команда.

Знервованими та дещо стомленими виходили наші хлопці на гру з Чижівською командою. Звичайно, що команда Чижівки більш титулована – неодноразовий учасник та призер обласних змагань, задавала тон у цій грі та переконливо перемогла (26:3).

Наступним суперником Чижівських школярів стала команда із Таращанки. Хоч і проводила команда Чижівки другий матч поспіль, але завдяки своїй майстерності, довела свою гру до впевненої перемоги (33:8) і стала першою у цьому турнірі.

Юнаки нашої команди стали другими, а команда Таращанки замкнула трійку лідерів.

Після закінчення змагань завідувач сектором освіти, сім`ї, молоді, спорту та захисту дітей В.В.Оголь нагородив учасників грамотами відповідних ступенів.

Переглядів: 289 | Додав: LOV | Рейтинг: 0.0/0