Форма входу
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Наші досягнення 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014 - 2015 навчальний рік

 Предметні олімпіади

   Історія                      10 місце - 10 клас,           

                                        4 місце - 11 клас,

Англійська мова      6 місце - 11 клас,

Географія                    6 місце - 11 клас,

Правознавство          4 місце - 11 клас,

Трудове навчання    6 місце - 11 клас,

  Хімія           4 місце

          Біологія               5 місце – 11 клас  

   Укр..мова та літ        8 місце – 11 клас

     Математика             4 місце – 11 клас  

    Фізика                        7 місце – 10 клас

                                            5,7 місце – 11 клас   

                          Спортивні досягнення:   

2013 - 2014 навчальний рік

                  19 - 20 лютого учениця 10 класу Петришина Оксана разом з вчителем історії Абашкіною Л.В  приймали участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті МАН з історії України по темі:"Жінка в добу козацтва (ХVІІ ст)".Результат - 64,32, що відповідає 7 місцю. Так тримати.  На слідуючий рік бажаємо  зайняти призове місце.

                     Предметні олімпіади

           Історія             6 місце - 8 клас,           

                                            6 місце - 10 клас,

Англійська мова   11 місце - 10 клас,

Географія              5 місце - 10 клас,

Правознавство     5 місце - 10 клас,

Трудове навчання   9 місце - 11 клас,

Хімія                         8 клас - ІІ місце

Біологія          9 клас - 7 місце

10клас - 9 місце

11клас - 13 місце

Екологія        10 клас - 4 місце

 

                          

            Спортивні досягнення:   Залік  районної спартакіади

 

                                                                         (легкоатлетичний крос )
                                                               І місце- Пригодюк Альона 9 клас -  крос 500 метрів.

 

                                                               ІІІ місце - командне.

                                                               Баскетбол, юнаки 9 - 11 клас - 4 місце.

 

2009-2010 навчальний рік:

1 місце, трудове навчання, 9 клас 
2 місце, економіка, 10 клас, 
4 місце, хімія, 10 клас 
 

2010-2011 навчальний рік:

2 місце, трудове навчання, 9 клас 
3 місце, англійська мова, 11 клас 
4 місце, хімія, 11 клас 
4 місце, географія, 11 клас 
 

2011-2012 навчальний рік:

1 місце, трудове навчання, 11 клас 
2 місце, іноземна мова, 11 клас 
4 місце, правознавство, 10 клас 
4 місце, біологія, 8 клас 
5 місце, історія, 8 клас 
Спортивні досягнення:  3 місце, легкоатлетичний крос, 
2 місце, шахи

2012-2013 навчальний рік

ІІ місце  8 клас - хімія,

ІІІ місце 10 клас - екологія,
5 місце 11 клас -   історія,
5 місце 9 клас -    географія,
6 місце 9 клас -     трудове навчання,
6 місце 11 клас -     правознавство,
6 місце 11 клас -  біологія,
8 місце 9 клас - хімія,
8 місце 9 клас -   біологія ,
10 місце 10 клас -    правознавство.